Baraj EğitimKurumları

Hakkımızda

Baraj Eğitim Kurumu olarak misyonumuz öğrencilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

1995 yılında kurulan Baraj Eğitim Kurumları tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda B (otomobil), A1 - A2 (motosiklet), CE  (Tır Çekici Ehliyeti), D (Otobüs Ehliyeti) ve
SRC, ODY ve ÜDY eğitimleri verilmektedir.

25' şer kişilik klimalı sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler "yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir
fedakârlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Baraj Eğitim Kurumları Adaylara en son teknolojik imkânlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

 2007 Model marka araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp "Bilinçli Sürücü" olmanız en büyük ödülümüz olacaktır. 

Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Görsel Baraj Eğitim Kurumları başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü, nesih ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Baraj Eğitim Kurumları bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır. 

Sizlerin daha nezih bir ortamda eğitim ve öğretim görerek başarınızı arttırabilmeniz için eğitim merkezimiz, konusunda uzman tecrübeli ders hocaları ile modern çağdaş eğitim ve öğretimi sağlayacak en son teknolojik imkânlara sahip ders araç geçerlerle donatılmıştır. Sizlerin sağlıklı ve pırıl pırıl bir ortamda ders alabilmeniz için kursumuz çağdaş sistemin tüm olanaklarından faydalanmış ve takdir kazanmıştır. İlk hedefimiz eğitimde memnuniyet ilkesi ile güler yüzlü samimi bir kurs ortamı sağlamaktır. Gelin sizde bu hizmetlerden faydalanın! Eğitim kurumumuz ve personelimiz size bu hizmeti vermekten memnuniyet ve mutluluk duyacaktır. Ödeme imkânlarımızda ise size büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Kredi kartı ve elden taksit ile eğitim kurumumuzun tüm olanaklarından yararlanabilirsiniz.


Baraj Eğitim Kurumları